Taranee Cook

2. června 2013 v 15:57 | Keiko |  Taranee


Taranee je smyšlená dívka a jednou z hlavních postav italských komiksů W.i.t.c.h.
Je Strážkyní Kondrakaru, ochraňuje tuto pevnost uprostřed Nekonečna a chrání další světy před újmou.
Díky svým silám jí jen málokdy je zima a ovládá telepatické schopnosti. Jejím živlem je Oheň.
Její maminka je Asijsko-Amerického původu a její tatínek Afro-Amerického původu.
Maminka Theresa pracuje jako soudkyně.
Tatínek Lionel je právník.
K tomu všemu má Taranee ještě staršího bratra Petra, poblázněného surfováním a basketbalem. Narozdíl od ostatních sourozenců W.i.t.c.h. je milý, chápavý a je vděčný za svou sestru a kamarády. A je taky zamilovaný do Cornelie.
I když je Taranee plachá a stydlivá, ukazuje se jako velmi inteligentní a ochotná osoba, která pomáhá přátelům ve škole a v nebezpečných situacích.
Narozeniny slaví 23.března, jejím astrologickým znamením je Beran.


Spolu s rodinou bydlí v moderním domu v Heaterfieldu a stejně jako ostatní W.i.t.c.h. chodí na Sheffieldský Institut.
Pokoj Taranee


Taranee je na začátku 13 let stejně jako Irmě a Hay Lin. Vyrůstala ve městě Sesamo, pak se přestěhovala do Heatherfieldu. Její nejlepší kamarádkou je Will, vůdkyně Strážkyň.
Taranee je plachý a trochu odtažitý teenager, v Heatherfieldu začala chodit s klukem Nigelem Ashcroftem (bývalý člen Uriovy party), který opustil partu potížistů, protože to chtěla Taranee.


Pak však začně chodit do Jensenovy taneční akademie, kde se pozná s Lukem. Od té doby Taranee váhá mezi oběma kluky a neví si rady. Nakonec si zvolí Luka.


Občas dokáže být samá ochota a dobrota a vždy se snaží dělat to, co je nejlepší. Taranee je z holek nejchytřejší, jejím oblíbeným předmětem ve škole je matematika. Miluje fotografování, basketbal, tancování a klasickou hudbu. Naproti tomu moc nemusí hmyz, až na motýly, kobylky a cvrčky.
Když si lidé zahrávají s city Taranee, ohromně se naštve a její síla mnohonásobně vzroste. I Cedrik jednou prohlásil, že Taraniina živelná síla je nejvíc nezkrotná ze všech pěti živlů.
Její barvou může být oranžová i červená a jejím symbolem je trojúhelník.S novou silou přichází i nová přeměna! New Power!Je ve stejné třídě jako Irma a Hay Lin
Nesnáší špatnou lekci tance, kde se jí nic nedaří, hádky s rodinou a hmyz.
Ráda si poslechne klasickou hudbu. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama