Elyon Brown

14. září 2013 v 14:08 | Keiko |  W.I.T.C.H.Elyon je smyšlená postava z komiksových sérií W.i.t.c.h.
Ellie je přátelská, milá holka s vlasy barvy slámy spletených do dvou copů. Je chytrá, ale někdy nespolečenská, uzavřená a plachá.
Elyon Brown se původně jmenuje Elyon Escanor, je královnou Meridianu a jeho Světlem. Elyon se v Meridianu narodila, je prvorozenou dcerou svých rodičů, krále a královny Meridianu. Což ji předurčuje ke kralování.
Nicméně poté, co její rodiče zmizeli, ji vzala meridianská obyvatelka Galgheita na Zemi, aby ji ochránila před krutostí svého bratra Fobose. Ten si totiž násilím uzurpoval trůn pro sebe. Elyon vyrostla na Zemi, v péči adoptivních rodičů Brownů. O Meridianu a své skutečné identitě nemá tušení.

Heatherfield

MeridianElyon si našla nejlepší kamarádku v Cornelii a dobré kamarádky má taky v ostatních W.i.t.c.h. V seriálu má i ještě jednu kamarádku, citlivou Alchemy. Když potká Cedrika, zamiluje se do něj. Elyon začíná docházet do jeho antikvariátu a občas mu tam vypomáhá. Cedric ji poté poví o jejím skutečném životě a poštve ji proti W.i.t.c.h. Odvede ji do Meridianu, kde ji učí, jak vyvíjet a používat své síly.

Cedrik


Poté, co strávila nějaký čas u Fobose a Cedrika, kteří ji klamali. Uvědomí si, že oba dva jsou lháři a baží po její moci. Nakonec pomůže Strážkyním je porazit. Elyon zůstává v Meridianu s Brownovými a přebírá vládu nad Meridianem jako právoplatná vládkyně.

Elyonina pravá maminka

Elyonin bratr Fobos

Elyoniny adoptivní rodiče Brownovi

V komiksu je Elyon nazývána Světlo Meridianu, pozice výhradně vyhrazena pro ženské potomky královské rodiny.
Světlo Meridianu je extrémně silný zdroj energie a právoplatný vládce Meridianu. Podle Fobose je Elyon mnohem silnější než on sám. V seriálu je Elyon právolatná královna Meridianu, také nazývána jako Srdce Meridianu, což znamená, že je stejně silná jako Srdce Kondrakaru.

V komiksu má Elyon narozeniny 31.října.
V seriálu má narozeniny 13.března. Což znamená, že má narozeniny ve stejný den jako Irma.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Maya Rowlisová Maya Rowlisová | Web | 15. srpna 2014 v 13:32 | Reagovat

díky za informace :)

2 miluju czmee miluju czmee | 12. ledna 2016 v 18:23 | Reagovat

na youtubu sem Gamingcz s klukama inak super delam si z toho ptrzentacku

3 miluju czmee miluju czmee | 12. ledna 2016 v 18:23 | Reagovat

sorry vi ste picove

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama