Hay Lin

13. září 2013 v 15:43 | Keiko |  Hay LinHay Lin (13 let, nejmladší ze skupiny) se narodila 4.března a vyrostla v Heatherfieldu. Je divoká, sebevědomá, hezká, plná energie, velmi optimistická a odhodlaná.
Je jednou z pěti dívek, které byly vybrány za nové Strážkyně Sítě. Jejich úkolem je chránit Kondrakar a všechny světy pod jeho ochranou před zlem.


Hay Lin je tak trochu svobodná bytost. Je roztržitá, ale zároveň nesmírně kreativní, nadaná a bystrá. Miluje kreslení, malování a skicování. Není žádným překvapením, že jejím oblíbeným předmětem je výtvarka. Má smysl pro humor, který silně konkuruje tomu Irminu. Je blázen do vesmíru. Ráda sbírá všechno, co se ho týká, má ráda mimozemšťany. Miluje všechno, so ce nějak dotýká sience fiction, vzduchu a umění. Ve španělské verzi komiksu Hay Lin často říká "Yap!" Hay Lin není moc zdatná v tělocviku.
Hay Lin je Strážkyní vzduchu.
Stejně jako ostatní čtyři Strážkyně chodí do školy na Sheffieldský Institut.

Hay Linina rodina vlastní čínskou restauraci s názvem "Stříbrný Drak", kde často pomáhá rodičům s prací.
Miluje svou babičku. Dá se považovat za skvělou Hay Lininu kamarádku.
Má zvyk psát si jména lidí, telefony, důležité věci na dlaň - takhle na ty věci totiž nemůže zapomenout. Hay Lin vymyslela název W.i.t.c.h.
Později v komiksu začíná nosit rovnátka.
Byla hodně zamilovaná do kluka, který se přistěhoval do města. Tím byl Erik Lyndon, syn vědců. Zažili spolu krásné chvíle, jenže těm pomalu odzvonilo. Erik se znovu stěhuje do jiného města. A i když za ním Hay Lin občas jezdila, nakonec ztratili kontakt úplně. Svou první pusu zažila Hay Lin právě s Erikem.
Hay Lin má sílu vzduchu a může kontrolovat různé jeho variace, jako např. vítr nebo mraky. Dokáže využít svůj dech jako zbraň. Hay Lin může pohybovat věcmi pomocí svého elementu, v komiksu je jediná, která dokáže létat. Na chvilku dokáže i ostatním dát možnost létat. Ze všech Strážkyň dokáže létat nejvýše a nejrychleji.
Hay Lin dokáže vytvářet mraky a vytvořit zvukotěsnou bublinu okolo prostorů. Hay Lin také prokázala schopnost ovládat teplotu vzduchu, často tuto schopnost používá ke zmrazení nepřátel. Aby mohla dýchat pod vodou, dokáže vytvořit vzduchové bubliny. Má schopnost slyšet věci ve větru pomocí zvuků.
S novou silou přichází o nová přeměna! NEW POWER!
Hay Lininy síly zahrnují:
Létání
Zneviditelnění sebe i ostatních
Teleportace
Vybavování si vzpomínek ostatních


Hay Lin je jako jediná ze Strážkyň jedináček.
Chodí do stejné třídy jako Irma a Tara.
Z holek je nejmladší.
Jejími koníčky jsou kreslení, navrhování oblečení, sience fiction a sbírání komiksů.
Miluje létání, dobré komiksy. Byla ráda, když se zbavila rovnátek ( i když po čase si na ně zvykla).
Když v prvním dílu létala poprvé, podařilo se jí čtyřikrát narazit do zdí.
Jejím komplicem a nejlepší kamarádkou je Irma. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama