II. Uvítací večírek - část první

22. ledna 2014 v 15:12 | Keiko |  Příběh Goldix Club


Daleko, předaleko od Alfei… se nachází Dimenze Omega. Toto místo je domovem pro ty, kteří si zvolili zlo před dobrem. Není to tu zrovna moc přívětivé. Všude okolo jen led a neskutečný chlad. To všechno odráží srdce těch, kteří tu jsou uvěznění. A není jich málo.
Jsou tu také Temná Dvojčata. Jedna stříbrovlasá, druhá černovlasá. Dvě těla uvězněná v jednom kusu ledu. To kvůli Winx jsou tady. Porazili je a ony tu teď musí trpět nekonečně dlouho… nebo ne?
Najednou se totiž led, který Dvojčata obklopoval, začal tříštit. Kousek po kousku ty dvě něco nebo někdo osvobozoval. Konečně byl všechen led pryč. Dvojčata ale jen bezvládně padla na zem. Byli příliš zesláblé.
"Jsme… volné!" Zasípěla jedna z dvojčat. Snažila se pohnout, ale i to bylo zatím nad její síly.
"Ano… volné…" Zašeptalo druhé dvojče. "Musíme načerpat sílu, sestro. A pomstít se těm, kteří se nám stavěli na odpor a uvěznili nás tu!"
První z dvojčat téměř neznatelně pokývala hlavou. "Přesně tak. O všechny se krásně postaráme."
Druhá z nich pohlédla na další uvězněné. Dostala nápad. "I když tak zesláblé, můžeme vysát životní energii z ostatních vězňů." Namířila svou ruku na jednu postavu v ledu, zavřela oči a neslyšitelně pronesla jedno z dvojčecích temných zaklínadel. Od kusu ledu k ní začala proudit životadárná energie, kterou tolik potřebovala. Prahla po ní. Takhle pokračovala se všemi, které měla na dohled.
Už se mohla postavit. A cítila se lépe. Mnohem lépe. Podívala se na své ruce a soustředila se na zbytky své kouzelné síly. Ano. Stále tam byla. Čekala na to, až ji povolá, ta síla po tom přímo dychtila. Temně se usmála.
Obrátila se na své dvojče a přešla k němu. "Vždycky jsem byla silnější než ty. Vím, že vstřebat do sebe životy ostatních teď nedokážeš. Pomůžu ti." V ten moment znovu procedila skrz rty zaklínadlo a životní síla proudila směrem k ní. Následovně jí poručila, ať proudí do sestřiného těla.
Ta se po pár vteřinách vzepřela na rukou a klekla si. Zaklonila hlavu a energii si patřičně vychutnávala. Zaťala ruce do pěstí, kolem ní byla vidět temná aura. Temná Dvojčata jsou zpět! Postavila se na nohy vedle své sestry. Temně se na sebe usmáli.
"Stále ještě nemáme tolik síly, kolik bychom potřebovali. Musíme se odtud dostat a načerpat sílu někde jinde. A pak můžeme začít…"
Druhá ze sester přikývla a vydali se vstříc temným zítřkům.

Zpět na Alfee, akademii pro víly. Ocitáme se ve společenské místnosti šesti dívek, se kterými jsme se už seznámili. Ariana, Keiko, Cleo, Mikki, Zoey a…
"Eliso, co si vezmeme na sebe? Musíme zazářit a přilákat pozornost naprosto všech!" Mikki začínala panikařit. Uvítací párty, to není jen tak. Je to vlastně vstup do nového světa, světa na Alfee. Navíc tu neměly být jenom víly, ale taky Specialisté z Rudé Fontány! Proto se oblečení nesmělo podcenit!
"To nejlepší, co máme ve skříních, to je jasný, kamarádko."
"Já nechápu, proč to tak prožíváte. Vždyť jde hlavně o to se pobavit," konstatovala Cleo. Ale na tu událost byla také patřičně natěšená.
"Tak se do toho musíme pustit, abychom tam nepřišli poslední. A já tu na přípravy navodím tu správnou náladu." Zoey vstala z křesla, pozvedla ruce nad hlavu a do místnosti přičarovala reprobedny. Pak jen luskla prsty a začala hrát skvělá hudba. Začala se pohupovat do rytmu a odporoučela se do svého pokoje se připravit.
Ostatní holky se zasmály, ale hudba je taky vtáhla do sebe. Tak se do svých pokojů tanečním krokem vydali i ostatní.
"Až budeme hotové, tak se tu sejdeme a zkontrolujeme se, jestli jsme všechny patřičně vystrojené a nalíčené, jasné?" Rozhodla Elisa.
"Můžeš se spolehnout!" Zavolala na ni ze svého pokoje Cleo. Ta otevřela svou skříň dokořán a začala přemýšlet, co na sebe. Jasně, šlo hlavně o to se pobavit, ale Cleo chtěla taky hezky vypadat. Prostě si na sebe vezme svoje oblíbené šaty. Hrábla do skříně a vytáhla lesklý zelený top a černé společenské džíny. Natáhla si je na sebe a pak si šla ještě vybrat boty a možná nějaké doplňky.
Zoey se moc dlouho nerozmýšlela. Její hudba, která hrála ve společence ji inspirovala. Vybrala si krátké světle fialové koktejlky s flitry. A k tomu by se docela hodily ty tmavě fialové letní kozačky, pomyslela si Zoey. Vytáhla je z botníku a nazula si je. Šla se na sebe podívat do zrcadla. Usmála se. S tímhle byla spokojená. Teď ještě něco na ruce a na obličej a hotovo!
O pár metrů dál, v dalším pokoji už byli Mikki s Elisou téměř hotové. Teď se obě ještě museli trošku namalovat.
Elisa na sobě měla oranžové tričko protkané stříbrnými nitkami a žlutou sukni s volánky. Na nohou měla kotníkové světle oranžové boty. Milovala zářivé barvy! Teď seděla před zrcadlem a nanášela si na rty svůj nejoblíbenější lesk s malinovou příchutí. Na očích už měla světle oranžové stíny.
"Vůbec se mi nechce věřit, že tu budou i Specialisté! To je naše šance, Mikki!"
Mikki stála před svým velkým zrcadlem a též se líčila. "Copak tolik toužíš po klukovi? Já ti snad nestačím???" Řekla Mikki naoko uraženě. Obě se tomu zasmáli. Mikki už byla připravená, jen si ještě upravovala vlasy. Ty si stáhla do vysokého culíku. Jinak na sobě měla rudé šaty po kolena s vysokým rozparkem a žlutým páskem. Pro tuto příležitost si obula páskové sandály na klínu.
A ještě o pár kroků dál se dostáváme do pokoje Ariany a Keiko.
I tady už jsou přípravy u konce. Dolaďují se jen poslední detaily.
Ariana si na sebe oblékla černé šaty s třpytivými hvězdičkami bez ramínek. Přes ramena si přehodila bledě modrý šátek. Na nohou měla Ariana vyšší bledě modré boty na podpatku. Vlasy si nechala rozpuštěné, jen si do nich dala trošku třpytek. S líčením si moc hlavu nelámala. Na rty si nanesla světle růžový lesk a použila trochu řasenky. "Nechce se mi věřit, že jsem ještě před dvěma hodinami chtěla odejít. Úplně mi to tu vzalo dech."
Keiko se na ni ze zrcadla usmála. "Nejsi sama. Ale už zítra začne škola, takže se bojím, že to ti ten dech vrátí." Keiko odložila hřeben na toaletní stolek a prohlédla si své dílo od hlavy k patě. Rozhodla se pro krátký tyrkysový top se špagetovými ramínky a modré džínové šortky. Na nohy si vzala jen barevné žabky. Obyčejné ale pohodlné. Vlasy si nechala rozpuštěné a od Ariany si půjčila třpytky. Keiko se nelíčila, na očích měla tyrkysové stíny a to bylo všechno.
"No jo, vlastně. Škola… Na tu dneska nehodlám myslet," přešla Ariana ke Keiko a objala ji kolem ramen, "dneska si to ještě pořádně užijeme!"
"Souhlas!"
Venku už se stmívalo a Alfea se začala oblékat do zářivých barev na uvítanou. Budova byla vyzdobená od podlahy až po střechu. Všude visely barevné girlandy, řetězy a vše také zdobily lampiony. Venku už se začali shromažďovat první nedočkavci.
"Paráda, co? Byla užaslá Ariana. Keiko jen přikývla.
"Holky! Vyrážíme! Všechny sem, ať se můžeme schválit!"
Dívky se na sebe naposledy podívaly do zrcadel a po pár vteřinách šly do společenky.
Sešly se tam všechny a začaly se navzájem prohlížet. "No… vypadá to vážně fantasticky!" Uznala Zoey. Ještě stále hrála její hudba.
"Máš pravdu. Jsme prostě fantastická šestka! A ta se teď může vydat na lov!" zatvářila se potutelně Elisa. Ostatní na sebe nechápavě hleděli. Nevěděli, o čem to Elisa mluví. Jenom Mikki byla v obraze. "Elisa se chce vydat na lov kluků, děvčata. Já pro ni asi nejsem dost dobrá…" povzdechla si Mikki.
Elisa ji šťouchla do žeber. "Přestaň už s tím, tohle je vážná věc. Dnes tu bude hodně kluků, tak proč bychom si nemohli někoho najít? Někoho sladkýho a svalnatýho…"
"To by tě ten sladký a svalnatý někdo musel taky chtít." Utahovala si z Elisy Mikki. Elisa ji na oplátku vraždila pohledem.
Vážně… jsou to komediantky, jedna větší než druhá, pomyslela si Keiko.
"Holky, přestaňte se pošťuchovat. Myslím, že můžeme vyrazit," utnula je Cleo.
To na ty dvě zabralo. Ještě se na poslední chvíli překontrolovali, Zoey nechala zmizet své reprobedny a mohli vyrazit na párty.

Zefir se nemohl dočkat, až bude na Alfee. Představoval si, jak bude jeho sestra Ariana překvapená, že ho tam potká. O tom, že nastoupí na Rudou Fontánu, nic neví. Však si to taky u rodičů řádně vydupal. Když si však uvědomili, že by tu na ni mohl tak trochu dávat pozor, povolili mu to. A tak je tady.
Rudá Fontána byla od Alfei vzdálená ani ne tři kilometry. Cesta tak netrvala dlouho. "Jaký myslíš, že to tam bude?" Zeptal se Zefira jeho nový kamarád Elliot. Spřátelili se hned, jakmile se oba dozvěděli, že spolu budou bydlet.
"Řekl bych, že asi jako na většině večírků. Bude tam hudba, občerstvení, a spousta lidí."
Elliot protočil oči. "To je mi taky jasný. Jen si říkám, jaká tam bude panovat atmosféra. Mezi námi a vílami."
Zefir jeho dotaz nechápal. "Jaká by tam, prosím tebe, měla být atmosféra? Je to večírek, každý se může bavit s každým. Profesoři by nás tam nebrali, kdyby jim tohle vadilo."
To dá rozum, pomyslel si Elliot. Ani nevěděl, proč se na něco takového ptá. Ale měl takové zvláštní tušení. A nevěděl, proč tomu tak je.
Zefir ho koutkem oka sledoval. "Uvolni se a prostě se bav, Elliote. Škola začíná až zítra."
Koukl se z okna lodě Rudé Fontány a viděl, že už budou přistávat. Těšil se na Arianu. Byl zvědavý, jestli se tam zabydlela. Podle toho, co mu rodiče řekli, nebyla zrovna dvakrát odvázaná z toho, že má studovat na neznámé planetě, neznámé škole.
Loď přistála a dveře se otevřely. Specialisté začali vystupovat a zamířili ke školnímu dvoru Alfei, kde už se zábava pomalu ale jistě rozjížděla.
Zefir s Elliotem vystoupili mezi posledními a stejně jako ostatní šli směrem na večírek.
Někteří kluci neváhali a ihned se začali seznamovat s vílami a po chvilce s nimi začali i tančit.
Zefir se rozhlížel po areálu, hledal Arianu. Zatím ji nikde neviděl. Elliot postřehl jeho pátravý pohled. "Koho hledáš?" Byl zvědavý.
"Počkej…" Tamhle je! Už ji zahlédl. Právě vycházela z budovy školy s dalšími pěti vílami. A vypadalo to, že se dobře baví. Usmál se. Byl za to strašně rád.
Zamířil jejich směrem. Cestou se musel vyhýbat tančícím vílám i Specialistům. Vypadalo to, jako by sám tancoval.
Zefir zamával jejím směrem, doufal, že si ho Ariana všimne. A opravdu. Ariana se rozhlížela po lidech a ihned ho uviděla. Rozzářil se jí obličej a vyrazila jeho směrem. Její nové kamarádky zůstaly pozadu.
"Zefire!" Ariana se na Zefira vrhla a pevně ho objala.
"Nazdar, moje nejoblíbenější sestro." A také ji pevně objal.
"Pokud vím, tak jinou sestru nemáš," zasmála se, "ale co tady děláš? Máš za úkol tu na mě dohlížet?" Ihned ho začala podezírat.
"Kdepak, jen jsem přišel na uvítací večírek. Začínám totiž studovat na Rudé Fontáně!"
"Super! Aspoň tě budu mít blízko, bráško." Zaradovala se Ariana.
Zefir jí úsměv oplatil a na to ji vzal tancovat.

Temná Dvojčata se objevila v Začarovaném lese na Magixu. Jakmile okolní zvířata a bytosti zaregistrovaly jejich přítomnost, okamžitě se vytratily.
"Kde načerpáme další energii, sestro?" Životní síla, kterou získali v Omega Dimenzi pomalu začala vyprchávat. Pokud chtěli uskutečnit své plány, rychle museli nabít novou sílu.
"Někde tu cítím silnou magickou energii. Není daleko." Starší z Dvojčat se obrátila k mladší. "Spojíme své síly a tu magickou energii najdeme." Ihned na to se vzali za ruce, zavřeli oči a začali se soustředit na zbytky své magické energie.
Okolo jejich těl začala pulzovat temná aura. Do té temnoty se zahalilo všechno, co bylo v dosahu Dvojčat.
Po pár chvilkách se temná magická síla vytratila a Dvojčata tu stála jako předtím. Ale něco v jejich výrazu se změnilo. Usmívali se, a když otevřeli oči, zračil se v nich ďábelský lesk. A to není dobré znamení. Pro Magix i celou Magickou Dimenzi.
"Alfea!" Dvojčata měla stejné myšlenky. A jejich spolupráce jim ukázala cestu, kde mohou získat zpět svou magii.
Ano. Alfea se má v nadcházejících minutách na co těšit! Prolétlo hlavou oběma Dvojčatům.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Amber Amber | 23. ledna 2014 v 19:17 | Reagovat

Já se do toho úplně zažrala :DD ;)

2 Lia Lia | 10. února 2014 v 17:26 | Reagovat

moc pěkný :D

3 Aisha Bloomix Aisha Bloomix | 5. července 2014 v 12:57 | Reagovat

[1]: Já taky!

4 ♥♥ ♥♥ | 1. listopadu 2014 v 18:35 | Reagovat

Já to nemůžu přestat číst!!

5 Gabi Gabi | 3. června 2015 v 20:23 | Reagovat

tyyyyy jooooo zbožňuju to jak kreslíš a píšeš :D a díky tobě jsem se dostala k tomu co plánuju už 5 let-psaní vlastního příběhu :) mooc díky ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama