Červenec 2014

Ariana - proměna Magic Goldix

31. července 2014 v 22:36 | Keiko |  GC - Ariana
Tak jsem nakreslila, jak probíhá Arianina proměna Magic Goldix. :)
Je to jenom takhle v obrázcích, snad se vám to líbí. ^^
Když pojedete stránkou dolů, tak to bude skoro jako video... :D
Otázky a odpovědi 5

30. července 2014 v 13:31 | Keiko |  Keiko Q&A
1. Jakou sílu bs chtěla mít?
Tahle otázka už tu byla, ale ráda na ni odpovím. Předtím jsem napsala, že by to byla buď síla oceánů nebo síla zvířat. :)
A já bych chtěla mít sílu oceánů a vodních zvířat. ^^

2. Na jaké planetě bys chtěla žít?
Rozhodně Andros. ^^ Planeta oceánů, kde bych celé dny trávila u vody. Plavání, potápění, objevování podvodního světa.

3. S kterou Winx by ses chtěla kamarádit?
Aisha, Flora a Musa. :) S Aishou bych sportovala a tancovala. S Florou bych se starala o přírodu a zvířata. A s Musou bych zpívala a skládala písničky. ^^

4. Jaká písnička v proměnách Winx se ti líbí?
Nejvíce se mi líbí písničky k Believixu a Harmonixu.

5. Jaká královna je podle tebe nejhezčí?
Tak každá má něco do sebe. :) Podle mě by to asi byla Marion.

6. Máš ráda seriál My Little Pony?
My Little Pony nesleduju.

Winx víla ELSA

30. července 2014 v 12:14 | Keiko |  Tvoje Winx

Winx víla MAJU - Harmonix

28. července 2014 v 12:30 | Keiko |  Tvoje Winx

Winx víla MERCÉDES

27. července 2014 v 17:49 | Keiko |  Tvoje Winx

VII. Odhodláni k boji - část druhá

26. července 2014 v 11:35 | Keiko |  Příběh Goldix Club
Keiko za sebou tiše zavřela dveře a rozeběhla se pryč. Nevěděla, kam má jít. Chtěla zmizet někam, kde by mohla být sama. Kde by se mohla vyplakat a být sama jen se svými myšlenkami.
Po chvíli běhu se zastavila. Oči měla plné slz, že vůbec neviděla na cestu. Setřela z tváře stopy smutku a rozhlédla se. Při útěku si nestačila uvědomit jednu věc. Všude byly víly. Užívaly si dalšího volného dne. Bylo totiž jisté, že zítra započne vyučování. A kvůli Temným Dvojčatům bude ještě těžší a namáhavější.
Všechny víly, které Keiko míjela, se na ni s podivem dívaly. Musela se uklidnit. Nestála o to, aby se jí někdo vyptával, co se stalo, a pak ji ještě litoval. Ne, to nepřicházelo v úvahu.
Sebrala se a rychlým krokem zamířila na školní dvůr. Měla namířeno na jednu z laviček, které obklopovaly fontánu. Keiko si ji teď mohla pořádně prohlédnout. Hlavní postavou, kolem které tryskala průzračně modrá voda, byla víla. Měla dlouhé vlasy a její oblečení, i když bylo vytesáno z kamene, také bralo dech. A vypadalo to, jako by kolem víly vířil vítr, na jehož peřejích poletovalo listí.
K víle patřilo ještě jedno stvoření. Sedělo na podstavci, víle u nohou, a zbožně se na ni dívalo. Keiko tvorečka nepoznávala, ale byl až neskutečně roztomilý. Měl velkou hlavu, v poměru ke svému tělu, vlasy svázané do vysokého copu, ale Keiko nejvíce zaujaly oči onoho tvora. Byly opravdu velké a jako živé.
Keiko byla fontánou tak uchvácena, že dokázala zapomenout na svůj žal. To ale mělo krátké trvání. Chtěla si sednout na lavičku, jenže okolo bylo až moc lidí na její vkus. Dívky si mezi sebou povídaly, smály se vtipům, které si vyprávěly a působily bezstarostně.
To Keiko nemohla unést. Slzy se znovu draly na povrch. Dala se do běhu. Utíkala k lesnímu parku, který byl součástí školního areálu.
Za pár okamžiků kličkovala mezi stromy, které z lidského pohledu dosahovaly snad až do nebes. Sotva popadala dech, tak zpomalila, až se nakonec úplně zastavila. Nabrala pořádný doušek vzduchu do plic a následně mohutně vydechla.
Rozhlédla se po svém nejbližším okolí. Všude, kam dohlédla, byly jenom stromy. Nepropustná zeleň, která ji dusila, ale zároveň chránila. Uvelebila se u kmene jednoho ze stromů. Kolena si přisunula k bradě a nohy objala svými pažemi.
Proč se také nepřidala k holkám a nešla s nimi na Domino? Proč se jim to snažila rozmluvit, chtěla je přimět, aby zůstaly na Alfee? Proč?
Prostě se bála. Měla strach, že bude pro všechny zase jenom přítěží. Jako tomu bylo posledně, kdy se tady objevila Temná Dvojčata. Proměnila se v kámen, protože nedokázala ovládat živel Země… To se jí ve chvílích vypětí prostě stávalo. A nevěděla, co s tím!
Proto se přece ocitla tady na Alfee. Když celé království Hircanie obletěla zpráva, že sílu živlů má v moci Keiko… Ihned si ji k sobě zavolali král s královnou. Musela jim předvést, že se skutečně stala opatrovnicí živlů, které jsou pro Hircanii životně důležité.
Jakmile jim předvedla své nově nabyté schopnosti, dospěli k rozhodnutí, že se Keiko musí zdokonalit v jejich ovládání. A dali jí na vybranou. Buď začne žít v paláci a budou ji učit soukromí profesoři nebo se půjde vzdělávat na jednu z vílích škol. Tak se ocitla na Alfee.
Při oné audienci byl přítomen i princ Danny a už tenkrát se na ni tak zvláštně koukal… Keiko se tomu teď musela pousmát. Jak měl pusu dokořán, když královskému dvoru předvedla sílu živlů, která v ní dřímá.
Ale předvedla jen velice málo. Vodu z fontány přiměla tryskat do závratných výšek, plameny svící udělala ohromnější, uprostřed síně nechala z mramorové podlahy vyrůst smuteční vrbu a nakonec přivolala silný severák, dík němuž se všichni rozklepali zimou.
Všem bylo jasné, že Keiko potřebuje trénink, aby se jí živly nevzepřely. Vybrali pro ni Alfeu. Za toto rozhodnutí byla teď nesmírně ráda.
Ale teď musela trnout strachy. Vycítila, že její kamarádky zmizely ze školy a už teď jsou pravděpodobně v centru dění na Dominu. Co se tam asi děje? Temná Dvojčata řádí a ničí vše, co jim přijde do cesty. Nemilosrdně ukončují životy nevinných lidí. Možná právě teď stojí čelem k holkám…
Ne! Odmítala na takové věci myslet. Jinak by se asi zbláznila. Zavřela oči a naslouchala hlasu parku. Zaslechla šumění listí, do kterých se opíral lehký podzimní větřík. V dálce bylo slyšet datla a zpěv ptáků. Klid a mír… Taková místa měla Keiko nejraději.
"Jsi v pořádku?" Kousek od Keiko se ozval něčí hlas. Byl povědomý.
Keiko zvedla hlavu a otočila se směrem, odkud hlas vycházel. Nejprve viděla bosé nohy tmavé kůže. Pohledem pokračovala výš, až se dostala k obličeji. Úzké temně modré oči, váhavý úsměv a dlouhé vínové vlasy svázané do ledabylého ohonu. A v ruce držela načatou tabulku čokolády. Byla to Jasslyn.
Keiko se vzchopila a doufala, že na ní nebude znát, jak je zoufalá. "No, jasně, nic mi není. Jenom jsem chtěla být chvíli sama," vydolovala úsměv. Jasslyn se na ni pochybovačně zadívala, ale pak jen pokrčila rameny. "Můžu si k tobě přisednout?" Keiko přikývla a poplácala zem vedle sebe. Jasslyn se na tom místě uvelebila.
"Mysleli jsme si, že v zemi snů strávíš přinejmenším další dva dny," podotkla Keiko.
"To jste nebyly sami. Měla jsem úplně stejný pocit. A ta postel byla navíc tak neuvěřitelně pohodlná. Jenže jsem nemohla usnout, i když jsem byla fakt unavená jako kotě. Jak jsem spala dlouho?"
Keiko se zadívala na své hodinky, které dostala od táty k patnáctým narozeninám. Řemínek měly vyvedeny v tyrkysové barvě. Ale ciferník tvořil živoucí oceán. Byl tam vidět barevný útes a okolo se proháněly ryby, delfíni a mořští koníci. "Řekla bych, že ani ne půl hodiny."
Jasslyn se zamračila. "To je fakt divný. A přitom se teď cítím odpočatě," odlomila si další kousek čokolády a hodila si ho do pusy. Další kousek podala Keiko. "Na, vezmi si. Je to vlastně tvoje čokoláda." Keiko nabízenou čokoládu vděčně přijala. Jak se jí lahodná chuť rozlévala v puse, cítila se mnohem lépe. A chtěla se o Jasslyn dozvědět něco nového.
"Víme o tobě, že se jmenuješ Jasslyn a máš ráda čokoládu," obrátila se Keiko celým tělem k Jasslyn, nohy dala do tureckého sedu a hlavu si opřela o dlaně. "Neřekla bys mi o sobě něco víc, záhadná neznámá?" Spiklenecky na Jasslyn mrkla.
"No, jestli o to stojíš," odmlčela se, aby viděla reakci Keiko. Ta dychtivě přikývla. A Jasslyn se dala do vyprávění. "Pocházím z království Mythia a jsem vílou mýtických bytostí. A asi tomu nebudeš věřit… ale.." Jaslynn se odmlčela. Ať chtěla říct cokoliv, rozhodla se to zatím nechat pro sebe, "No, nic." Keiko tázavě zvedla obočí.
Jasslyn se to snažila zamluvit. "Mám ráda bylinkářství a ráda provádím experimenty a snažím se vyrábět lektvary," vyprávěla o překot.
"Vážně? To je skvělý! Ráda bych taky zkusila vyrobit nějaké nové lektvary. Ale s mým štěstím by vybuchlo všechno v mém okolí." Obě se rozesmály. "Máš ještě nějaké jiné zájmy? A co ty mýtické bytosti? Kolik jich znáš?"
Jasslyn zarazila Keiko gestem ruky. Jinak by ze sebe vychrlila dalších tisíc otázek. "Ráda čtu a sbírám staré knížky, už se kvůli nim doma nemůžu skoro ani hnout. A znám všechny mýtické bytosti, které žijí na Mythie. Ale nejmilejším ze všech je Crescendo, jednorožec. Znám ho už od narození a rád mě vozí na svém hřbetu."
Keiko vykulila oči. "Ty jezdíš na jednorožci?" Jasslyn s úsměvem přikývla. Taky na to byla patřičně hrdá. "Úža… Já jsem teda vždycky toužila proletět se na hřbetu Pegasa."
Jasslyn se na Keiko zazubila. "To ti klidně můžu splnit, ale pod jednou podmínkou…" otočila se k ní celým tělem tak, jako to předtím udělala Keiko.
Keiko zmateně nadzvedla jedno obočí. "Jakou podmínku máš na mysli?" optala se se zvědavostí v hlase. Jasslyn vzala jednou rukou tvář Keiko a zadívala se jí do očí. "Když mi povíš, co se stalo. Je na tobě vidět, že se něco děje. A dusit to v sobě není zrovna nejlepší."
Keiko jí překvapeně oplácela pohled, ale nakonec si sklesle povzdychla a dala se do vyprávění. Prozradila Jasslyn všechno, co se stalo od té doby, co ji nechali na ošetřovně. Když se dostala ke zlatým tetováním, poukázala na Jasslynino rameno, kde se skvěla hlava jednorožce. Odhodlala se zeptat, jestli Jasslyn o tom něco neví, ale ta jen zavrtěla hlavou. Ani ň…
Jakmile Keiko dovyprávěla, Jasslyn si všechno promyslela a srovnala v hlavě. "Víš, já být na tvém místě, tak si s nimi o tom promluvím… až se vrátí." Keiko chtěla něco namítnout, ale Jasslyn ji nedala prostor. "Žádné námitky! Určitě se vrátí… Možná jsou jednotlivě slabé, ale jako celek mají ohromnou sílu. Věř jim."
To se lehko řekne, ale hůř udělá. Ale Jasslyn měla ve všem pravdu. Musí se vzchopit a udělat vše pro to, aby byla v bojích po boku svých kamarádek.
"A ještě jedna věc," ozvala se Jasslyn, "s radostí tě představím Crescendovi, když mi řekneš svoje jméno."
Keiko se rozesmála a rázem se cítila povzneseně… prostě mnohem lépe než před pár chvilkami. "Keiko, tak se jmenuju já," podala Jasslyn ruku, ale ona ji znovu překvapila. Ruku nepřijala, zato Keiko obdařila přátelským objetím. S radostí také Jasslyn objala. Tohle potřebovala jako sůl.

Pět zářivých paprsků během okamžiku dorazilo na Domino. Víly se zhmotnily, měly zavřené oči a stále se držely za ruce. Jako první je otevřela Ariana. Potvrdila si, že všechny dorazily správně. "Dobře, jsme tady, můžeme se pustit."
Jak Ariana řekla, tak ostatní udělali. Na téhle cestě ji považovali za svou vůdkyni. Jak by také ne. Díky ní se sem v pořádku dostali a mohli začít se svou misí.
Jenže ani jedna nebyla schopná se pohnout z místa. Okolní zkáza jim připoutala nohy k zemi. Ocitli se přibližně uprostřed jedné z vesnic. A všechny domy byly v plamenech. Lidé utíkali pryč, co nejdál od zla. Jenže se nebylo, kam schovat. Všude panoval chaos. Hořely i stromy a ve vzduchu se vznášel štiplavý dým společně s popelem.
Ariana to sledovala se zděšením. Nemohla tomu uvěřit… Nechtěla tomu věřit! Nenápadně se štípla na ruce, aby zjistila, jestli se jí to nezdá. Ale byla to skutečnost. Krutá realita.
V dálce se ozval výbuch. Všech pět víl se za tím zvukem otočilo. Bylo bez debat, že největší bitva se odehrávala v paláci. I přes dým z plamenů, které pohlcovaly poslední zbytky vesnice, bylo vidět, že i hlavní sídlo království je v troskách. Z jeho směru se teď ozýval jeden ohlušující výbuch za druhým.
Musíme něco dělat! Nemůžeme tu jen tak stát, když na vlastní oči vidíme, že z Domina nezbude zhola nic! Prolétalo Arianě hlavou pořád dokola. Snažila se představit, jaké by to bylo, kdyby se podobné peklo odehrávalo na Stareině… Ne, něco takového by nikdy nedovolila. Musí být silná a pomoci, kde se dá.
"Teda teď by se nám hodila síla živlů. Keiko by ty plameny dokázala utišit nebo je aspoň spláchnout pořádnou vlnou!" konstatovala Elisa.
Všechny si toho byl vědomy. "Jenže Keiko tady není, budeme si muset poradit bez ní," opáčila Ariana, "a stejně ji nechápu."
Mikki položila Arianě ruku na rameno. "Víš, nebo alespoň tušíš, proč nechtěla jít s námi. Ale teď není čas na to myslet."
Měla pravdu. Jich pět čeká těžký úkol a musí ho zvládnout. Protože pokud by selhaly… s Keiko už se ani jedna z nich neuvidí.
"Holky, už tady nemůžeme jenom stát. Musíme se dát do práce. Eliso a Cleo, zkuste něco provést s tím ohněm a dýmem." Dívky přikývly a společně vzlétly do výšky, aby měly větší představu, s čím se mají vypořádat. "Mikki a Zoey, m tři pomůžeme zdejším obyvatelům všemi silami, které máme!"
"Jasná věc!" vykřikly Mikki se Zoey najednou. Rozeběhly se k domům a k utíkajícím lidem, aby jim pomohly pryč.
Ariana zaslechla pláč. Snažila se zjistit, odkud vychází. Ten poslední dům, který ještě nezkolaboval! Rychle se k němu vydala a zastavila se u vchodu. Vnitřek byl plný dýmu a oheň stravoval vše, co mu stálo v cestě. Ariana zahlédla, že se blíží k trojici lidí. Byla to malá rodina.
Musela honem něco vymyslet. Vpadla do stavení, pozdvihla ruce nad hlavu a zvolala: "Stříbrný závoj Luny!" Arianiny ruce se začaly třpytit, až celá zářila. Rozmáchla se rukama do všech stran, na čele se jí perlil pot. Ale její kouzlo fungovalo. Dým pomalu mizel a plameny se stáhly do ústraní. "Rychle ven! Utíkejte! Nemůžu to kouzlo držet moc dlouho!"
Rodiče s malou holčičkou ji uposlechli a klopýtavě vyšli z rozbořeného domu. Jejich domova.
Ariana těžce oddechovala. Ustupovala k východu, ale už to déle nevydržela. Svěsila ruce a střemhlav vyskočila ze dveří. Právě včas. Kouzlo Luny přestalo účinkovat a domem se řítil oheň. Ariana se stočila do klubíčka a rukama si chránila hlavu. Oheň roztříštil sklo oken. Střepy pršely všude.
"Au!" Ariana ucítila bolest v noze. Jakmile všechny kusy skla dopadly na zem, Ariana se odvážila podívat, co se stalo.
Zalapala po dechu. Ve stehně měla zabodnutý malý kousek střepu. Po kůži jí začala stékat krev. Opatrně střep z nohy vytáhla a odhodila ho. "Zatraceně…"
Vstala ze země. Mohla chodit, ale na běhání to nebylo. Pomalým krokem se vydala hledat další lidi a hlavně svoje kamarádky.
Elisa s Cleo se vznášely nad spálenou vesnicí. Ani jedna po celou dobu nepromluvila.
"Máš nějaký nápad?" optala se Elisa Cleo, "protože já mám v hlavě úplný prázdno." Cleo se na ni pobaveně podívala. "To není žádná novinka." Elisa se po ní se smíchem ohnala.
"Klid, Eliso, teď není čas na blbiny. A já bych nějaký nápad dokonce měla." Elisa si oddechla. Aspoň něco. "Jaký?"
Cleo spojila ruce k sobě a začala se soustředit. "Digitální síť!" zvolala silným hlasem. Musel ji slyšet snad každý člověk v okolí jednoho kilometru. Oddělila ruce od sebe a mezi nimi se začala tvořit síť. Cleo se napřáhla a z jejích dlaní se nad celou vesnicí rozprostřela světélkující digitální síť.
Elisa ten výtvor zvědavě pozorovala. "K čemu nám bude síť?"
Cleo se na ni pokřiveně usmála. "Dívej se a uč, má drahá. Tohle je síť, která do sebe dokáže pohltit plameny, popel i dým. A neruš, musím se soustředit. Kryj mi záda!"
Tak se Elisa začala soustředit na nejbližší okolí, jestli se neblíží nějaká hrozba. Stočila pohled k síti a povšimla si, že se k ní zvedají plameny s dýmem. Jako kdyby to byl magnet. Fakt to fungovalo! Vnitřně se zaradovala.
"Holky, pozor!" Elisa zbystřila, ale okamžik nepozornosti uvrhl obě dívky do nebezpečí. Dýmem se k nim něco blížilo ohromnou rychlostí.

Winx víla EIN

24. července 2014 v 13:26 | Keiko |  Tvoje Winx

Jasslyn Magic Goldix

23. července 2014 v 14:56 | Keiko |  GC - Jasslyn

Otázky a odpovědi 4

23. července 2014 v 11:41 | Keiko |  Keiko Q&A
1. Jaká je tvoje nejoblíbenější princezna z Winx?
Jednoznačně Aisha. ^^

2. Jaká je tvoje nejoblíbenější série z Winx?
Nejvíce se mi asi líbila 4. série.

3. Jaká planeta z Winx má podle tebe nejhezčí jméno?
Líbí se mi názvy Linphea a Andros... a nejhezčí je Linphea. :)

4. Kdo je podle tebe nejlepší učitel na Alfee?
No, tak každý z učitelů je nejlepší ve svém oboru, a víly připravují na možné i nemožné... :) Ale mně se asi nejvíce zamlouvá Paladium.

5. Jak moc se ti líbí Fairy Tail?
Líbí se mi hrozně moc. :) Tohle anime je plné přátelství, dobrodružství, magie a taky emocí. :) Jednou se směješ, a za chvíli roníš slzy. ... Pěkně jsem si pobrečela u posledního dílu mangy. Ale je to moje třetí nejoblíbenějš anime. ^^

6. Koho máš z FT nejraději?
Hrozně žeru Gajeela... :D Vedle něho je mojí další nejoblíbenější postavou Mavis.

7. Máš radši pár NaLu nebo GaLe?
Jednoznačně GaLe! ^^ Moc se mi líbí jejich příběh. :)

Winx víla JESSICA

23. července 2014 v 11:20 | Keiko |  Tvoje Winx

Goldix Club víly

21. července 2014 v 9:27 | Keiko |  Goldix Club

Otázky a odpovědi 3

21. července 2014 v 9:26 | Keiko |  Keiko Q&A
1. Jaká proměna Winx se ti nejvíce líbí?
Hmmm... váhám mezi Enchantix a Believix... Ale asi se mi více líbí Enchantix. :)

2. Napadlo mě, jestli by nemohla být nějaká rubrika jako "Tvoje Winx" ale třeba "Tvoje Pixie"?
Jeden čas jsem nad tím taky uvažovala a v hlavě to mám pořád... Jen bych asi nestíhala všechno kreslit. Ještě to zvážím. :)

3. Jaký je tvůj nejoblíbenější film?
Bylo by pro mě těžké napsat jenom jeden. :D Mezi moje nej filmy patří Avatar, Zachraňte Willyho, Harry Potter, Vampýrská Akademie, Deník Bridget Jones, Hříšný tanec, Duch, Policejní akademie, Madagaskar, Kung Fu Panda, Na Vlásku, staré české komedie a filmy s Vlastou Burianem. ^^ Je toho ještě víc, ale to bych se upsala... :D

4. Jaký názor máš na Monster High?
Monster High moc neznám, takže na to žádný názor nemám.

5. Kdy bude v příběhu Goldix jiná proměna než Magic Goldix?
To nemohu říct, protože to ani sama nevím... :D Příběh píšu, jak mě napadne, nemám ho dopředu naplánovaný. :)

6. Jak tě napadlo vytvořit příběh Goldix Clubu?
Už od mala jsem si ráda vymýšlela svoje postavy a jejich osudy. I když třeba jenom v hlavě, protože jsem tenkrát neuměla vůbec kreslit, natož psát. :D A miluju Winx, jejich příběhy jsou nápadité, plné přátelství, dobrodružství a lásky. :) Chtěla jsem vytvořit něco podobného. Snad se mi to daří.

7. Jaká je tvoje nejoblíbenější víla z Winx?
Mojí nejoblíbenější Winx je Aisha. ^^ Líbí se mi její postava celkově. Je plná energie, umí nádherně tancovat, její síla je úžasná, je odvážná... Chtěla bych být jako ona.

8. Jaký je tvůj nejoblíbenější Specialista?
Riven. Jo jistě, k Muse se často nechová moc pozorně, ale ve skrytu duše je to citlivý kluk. :) Vyjádřil to i v písni, kterou zpíval spolu s Musou v 5. řadě seriálu.

9. Jaká je tvoje nejoblíbenější Strážkyně z W.i.t.c.h.?
Hay Lin. Je tak trochu praštěná, originální, nebojí se ukázat světu, co se jí líbí a co ne. Je výbornou umělkyní a dobrou kamarádkou. :) V mnoha ohledech jsme si podobné. ^^

10. Vyjmenuješ, prosím, všechny proměny, co Winx dokončily?
Magic Winx, Charmix, Enchantix, Believix, Sophix, Lovix, Harmonix, Sirenix, Bloomix, Mythix.

11. Kdybys mohla vládnout nějakou silou ( např. jak má Bloom Dračí Oheň), jaká by to byla?
Ráda bych měla buď sílu oceánů nebo sílu zvířat. :)

Otázky a odpovědi 2

18. července 2014 v 11:37 | Keiko |  Keiko Q&A
1. Na minulé stránce jsi měla taky něco o sobě a tvoje modely do školy... { mohla bys to přidat?? Podle mě by to bylo zajímavé..}
Není to špatný nápad. :) Modely můžu časem přidat. A tuhle rubriku jsem založila, abyste se o mně něco dozvěděli, takže se nebojte se ptát. :) Každopádně vám v jiném článku něco osobě napíšu.

2. Myslíš, že bys mohla nakreslit celý Goldix Club pohromadě?
Můžu to zkusit, ale nezaručuji úspěch. :D Obrázky s více postavami mi zatím moc nejdou... xD

3. Jak to je / bude s těmi dopisními přáteli?
No dopisy jsem začala psát... ale pak jsem je odložila někam do zásuvky a od té doby nespatřily světlo světa... Takže akci "Dopisní přátelé" ruším. Nemám na psaní dopisů moc čas, když vám kreslím obrázky, píšu příběh GC a chodím do práce atd...

4. Budeš ještě překládat další díly Winx Clubu?
Měla jsem to v plánu, ale zatím nikde nejsou další díly v aj ke stažení. Až budou, tak se o to pokusím. ;)

5. Jak se ti líbil seriál Witch? U jakého dílu Bleach jsi?
Upřímně řečeno, seriál WItch stál za prd... postavy jsem skoro vůbec nepoznávala, pozměněný příběh... Jsem prostě zvyklá na jejich úžasný komiksy... Seriál se jim nemůže vyrovnat.
Zrovna jsem u 235. dílu. ^^


Své další dotazy piště ke článku "Keiko Q&A", NE SEM!

PŘÍBĚH GOLDIX: Moc se omlouvám, ale nevím, jestli budu do zítra schopná napsat další díl GC. Stěhuju se do nového a stavím, maluji, stěhuji, tapetuji, uklízím... xD Vynasnažím se to do zítra napsat, ale nic nezaručuji!

Winx kluk KENTA

18. července 2014 v 11:13 | Keiko |  Tvoje Winx

Otázky a odpovědi 1

16. července 2014 v 11:41 | Keiko |  Keiko Q&A
Je tu prvních pět dotazů s mými odpověďmi. :)

1. Líbí se ti víc Winx nebo Witch?
To je docela těžká otázka takhle hned na začátek. :D Na Winx se mi líbí děj seriálu, postavy, písničky a Winx mají navíc dva filmy. Ale myslím, že mám radši Witch. :) Objevila jsem je někdy, když mi bylo asi 12 let. Miluju jejich komiksy, pořád si je kupuju (i když teď vychází od začátku xD) a doma už mám pěknou kupu Witch věcí. :) A těch se nikdy nezbavím! ^^

2. Jak jsi na Winx narazila?
To si budu muset nejprve vzpomenout... :D Tehdy jsem hledala něco na způsob Witch, brouzdala jsem po internetu a našla jsem dva seriály, jejichž témata se mi hrozně líbila. ^^ Byly to Tokyo Mew Mew a právě Winx.

3. Budeš psát příběh Goldix ještě dlouho?
Řekněme, že ho budu psát, dokud ho budete mít zájem číst. :) Takže příběh může klidně pokračovat až do nekonečna! :)
Tímto jsem také odpověděla na otázky těch, kteří se ptali, kolik bude mít Goldix dílů. :)

4. Na jaké koukáš anime?
Momentálně koukám na Bleach. ^^ Ouplně jsem se do toho zažrala. Pak taky každý týden vychází jeden díl druhé série Fairy Tail, Free! Eternal Summer a Gun Gale Online. ^^ A každých čtrnáct dní pak ještě nová verze Sailor Moon.

5. Natočíš někdy to video, jak kreslíš Winx?
Uvidíme, uvidíme. :) Na youtube jsem měla video, jak kreslím Winx, ale smazalo se mi... Navíc se mi to nenatáčelo zrovna lehce. :D Byla to docela prča. xD Ale pokud by o to měli zájem i další, tak se o to pokusím. :)


První kolo dotazů je za námi. :) Pokud na mě máte nějakou otázku, napište ji do článku "Keiko Q&A", NE SEM!!!
Až bude dalších pět otázek, tak bude další článek s odpověďmi. ^^

Winx kluk NAOKI

16. července 2014 v 11:21 | Keiko |  Tvoje Winx

Winx kluk YOSHIO

15. července 2014 v 17:29 | Keiko |  Tvoje Winx

Keiko Q&A

15. července 2014 v 15:26 | Keiko |  Keiko Q&A
Tak je to tady! :)
...Rubrika "Keiko Q&A" (questions and answers / otázky a odpovědi).
Pod tento článek, do komentářů, můžete psát svoje dotazy, co vás o mně zajímá. :)
Vždy po pěti otázkách přidám v dalším článku odpovědi. :)

Rozhovor ☼

15. července 2014 v 12:50 | Keiko
Ahoja! :) Tady je menší rozhovor, kdy mi otázky pokládala Wek a já je zodpovídala. :) Zavítejte i na její blog, stojí to za to! :) http://povidky-od-wek.blog.cz/

1) Ahoj. Začaly prázdniny, máš nějaké plány, kde se chceš podívat?
Musím se přiznat, že moc plánů na prázdniny nemám. Jenom jako každý rok pojedu s tátou na Slovensko za rodinou na dva týdny. :) Tam se vždycky moc těším. Chodíme se koupat, do jeskyní, na túry do hor... :) Jinak se obávám, že většinu času budu trávit doma koukáním na anime a čtením mangy a knížek. :) Ale to mi vyhovuje. Nejsem moc společenský člověk.
2) Všimla jsem si, že maluješ W.I.T.C.H a Winx club. Jak ses k malování dostala?
Na základce jsem kreslit vůbec neuměla. Teprve někdy během osmé třídy mi kamarádka řekla, že chodí do ZUŠky a prý bych tam mohla chodit s ní. Tak se taky stalo a kreslení mě chytlo. :) Dále jsem svoje schopnosti zdokonalovala na střední, kde jsem studovala obor Modelářství a návrhářství oděvů.
3) Každá víla/čarodějka je v něčem odlišná. Vymýšlíš si jejich oblečení sama?
Co se týče víl a čarodějek na přání, tak si většinou lidi píšou, jak si je představují. Tím se řídím. Občas se najde i požadavek, abych oblečení vymyslela sama. :) A pokud jde o Goldix, tam dávám velký prostor svojí fantazii.
4) Jak v kreslení víl/čarodějek postupuješ? Kreslíš podle šablony, nebo si je nejdříve načrtneš?
Musím říct, že jsem se v kreslení víl a čarodějek hodně zlepšila. :) Začala jsem někdy před třemi roky. Nejprve jsem si hledala obrázky Winx a W.i.t.c.h., ty jsem měla jako předlohu pro postavy a tváře. Postupně jsem si vyvinula svůj vlastní styl, šablony nepoužívám. :) Nejdřív začínám obličejem, přidám tělo, oblečení, pak vlasy a nakonec křídla.
5) Čím postavičky vybarvuješ?
Postavy vybarvuju akvarelovými pastelkami od Kooh-i-nooru, jmenují se Mondeluz. Nedávno jsem si pořídila další podobné pastelky "Progresso Aquarell", takže je střídám, i když malují přibližně stejně. :)
6) Jak dlouho ti trvá celou postavu dokončit?
Většinou mi to zabere asi tak jednu hodinu.
7) Řekneš nám nějaké tajnosti k příběhu "Goldix club"?
Možná bych vám mohla prozradit něco k těm zlatým tetováním. Tetování budou propůjčovat vílám nové schopnosti, novou proměnu. Nebude to však vílí proměna. Ale chvíli bude trvat, než na tajemství tetování přijdou...
8) Může se do klubu přihlásit kdokoliv, nebo je určený jen pro tvé kamarády, popř. jen tvou fantazii?
Goldix Club je výhradně jenom o mojí fantazii. :) Příběh píšu sama a stejně je to i s kresbami.
9) Poslední otázka. Jsi spokojená s návštěvností, komentáři a celým vzhledem blogu?
Ano, spokojená jsem. :) Vzhled by možná potřeboval trochu vylepšit, ale to není to nejdůležitější. Jsem ráda, když lidem můžu dělat radost svými obrázky a příběhy. :) Snad kvůli tomu se na blog vracejí a nachází se další fanoušci.
10) Moc děkuju, že jsem s tebou mohla udělat rozhovor. Pokud by jsi chtěla něco ostatním vzkázat, máš nyní prostor. Nakonec bych ti chtěla popřát krásné prázdniny...:)
Děkuju, bylo mi potěšením! :) Budu ráda, když si najdete v mém blogu zalíbení a budete se na něj s radostí vracet! :)
P.S. Napadlo mě, že bych mohla vytvořit rubriku, kde byste mi v jednom článku do komentářů psali dotazy, ptali se mě na to, co vás zajímá. :) Vždy bych po pěti otázkách odpovídala v dalším článku. Byl by zájem? :)