šikovnost se nezapře...

11. ledna 2015 v 10:45 | Keiko
Zdravím Vás znovu po dlouhé odmlce, ale když mi osud nepřeje, nedá se s tím nic dělat... xD
Minulé pondělí jsem jako každý den šla okolo půl páté se psem na procházku. Tak jdeme a se kochám okolím, hlavou se mi honí nejrůznější myšlenky, taky mě najednou napadlo, ať nechodím přes tu trávu z kopečka, kam mě zrovna ten bígl táhne, ale nakonec jsem šla za ním a bylo to...
Pomalu si jdu a najednou *smek*, noha se pode mnou zvláštně zkroutí a já ležím na zemi. Pustila jsem vodítko a pes už mířil pryč, ale když na něj zavolám, tak se ke mně vrátí. Samozřejmě vůbec neví, co se stalo (já v tu chvíli taky moc ne...), takže chce jít dál, ale bolest v oblasti kotníku mi to nedovolí. Chvíli tam na té studené trávě sedím a držím se za nohu, odhaduji míru zranění. Musím někomu zavolat, aby mě vyzvedl a odvezl na úrazovku. Volím mamku, jenže ta je v práci a odejít nemůže, tudíž zavolala ségře. Po pár minutách pro mě přijela, psa jsme vyložili doma a zamířili do nemocnice.

Následovalo sepsání údálosti, rentgen... Na nohou jsem měla nazouvací kozačky a bylo nemožné mi je sundat normálně, protože by to fakt nešlo, takže mi je museli rozstříhnout... achich... Kotník jsem měla mírně nateklý, nemít ty těsné kozačky, tak by to pravděpodobně vypadalo mnohem hůř. Měla jsem celkem štěstí v neštěstí.
Výsledek? Zlomený kotník a přetrhané vazy... Ale na druhou stranu můžu být opravdu ráda, že se nestalo nic horšího. Hned druhý den jsem podstoupila operaci a ve čtvrtek už mě se sádrou pustili dom. :)

Co to znamená? Budu teď mít hodně volného času, mamka předpokládá, že rekonvalescence bude trvat cca 3 měsíce... Hurá... Nicméně teď bydlím u táty, jelikož doma by to pro mě bylo jako obtížná překážková dráha. xD Takže vlastně musím napsat mamce, ať mi přiveze papíry, tužky, pastelky a můžu se pustit do kreslení. ^^ Malý problém je, že tu nemám přístup ke scaneru, takže bych to asi prozatím fotila, a až budu doma, tak bych to všechno oskenovala. :) Taky příběh Goldix Clubu přijde na řadu, takže se díky mojí šikovnosti máte konečně zase na co těšit... :D
Hold za blbost se platí... xD

Takže si dávejte venku bacha, ať nedopadnete jako já, páč to není nic příjemného.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alča H. Alča H. | E-mail | 11. ledna 2015 v 13:19 | Reagovat

Tvůj blog jsem "našla" před poměrně krátkou dobou a dost se mi líbí :) .
Páni :O tak přeju brzné uzdravení :) .
A je skvělý, že budeš přidávát na blog články :D už se těším.

2 Mia Mia | 11. ledna 2015 v 20:07 | Reagovat

Jéj to mě mrzí, tak se brzy uzdrav :)
A už se těším, až sem zase dáš další díl Goldix... :) :) :) juhů :D :3 držím palce (y) :)

3 Bloom magic Bloom magic | 12. ledna 2015 v 17:44 | Reagovat

No páni :D tak se z toho dostaň.

4 Vennus Vennus | Web | 14. ledna 2015 v 12:24 | Reagovat

To je blbý že se ti to stalo...
Tak se brzy uzdrav a už se těším na nové články:)!

5 Japanese Anime Family Cz/Sk Japanese Anime Family Cz/Sk | 21. ledna 2015 v 6:27 | Reagovat

já takové "štěstí" nemám :D já si nikdy nic nezlomím, ale místo toho jsem dostala nevyléčitelnou nemoc :D Přeju brzké uzdravení ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama