Off Topic: Moje Manga ^^

16. února 2015 v 11:56 | Keiko
Ahoja! :) ^^
No, tak dneska tu přidám článek trochu mimo téma (off topic) blogu. :)
Rozhodla jsem se pustit do své vlastní mangy, jelikož jsem se v poslední době docela začetla do různých sérií a zatoužila jsem něco takového taky stvořit (jako bych toho už tak neměla moc... :D). :) Sice to nebude nic světoborného, pokud u toho vydržím.. :D A spíš asi jen pro mě, páč nebudu mít odvahu s tím vyrazit do světa... :D A nebude to nic složitého. :)
Zatím používám název "Wig Girl", což je přeloženo jako "Dívka s parukami". Je to jednoduše o holce (Kasami Haruka) navštěvující střední školu, která nosí paruky. Nemá moc přátel, jelikož si o ní všichni šuškají, že je to jakási podivínka. Ve skutečnosti se jedná o milou, optimistickou a veselou dívku, která se ale uzavírá před světem. Mimoto exceluje v taneční gymnastice, konkrétně v tanci se stuhou.
Postupně se začne sbližovat ( i když to nebude snadné) s klukem (Sourukawa Akihiko), který by se dal považovat za školního "prince". Daří se mu vše, na co sáhne, jen Haruka je od něj pořád daleko. Má mnoho obdivovatelů, což pro něj ale není důležité. A tuší, že Haruka přede všemi skrývá nějaké tajemství...
Žánry: Romantika, komedie, školní život, kus života a možná krapet drama. :)

No, snad vás tím neotravuju, jen jsem se chtěla s někým podělit. ^^
Obrázek není nic moc, kreslila jsem to hned po ránu... :D No co...

 

682 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama