Otázky a odpovědi 29

21. dubna 2015 v 15:42 | Keiko |  Keiko Q&A
1. Máš facebook?
Tak patřím k těm, kteří ho vlastní, ale poslední dobou se mu moc nevěnuju, jelikož akorát žere čas, který potřebuju užít na něco užitečnějšího... :D Ještě ke všemu už jsem párkrát uvažovala o jeho zrušení, ale nechci ztratit kontakt na některé své kamarády a jsem navíc členem pár zajímavých skupin. :) A když už se tam objevím, tak se kouknu, co je kde nového a na zeď posílám a sdílím články a statusy od organizací na pomoc zvířatům a Zemi. :) Momentálně mě hodně vadí ropné společnosti chtějící proniknout s ropnými plošinami do antarktidy... Lidi se dneska prostě ženou jenom za penězmi a cokoliv ostatní je nezajímá... Ale to už je jaksi moje poznámka mimo otázku... x)
2. Máš nějakou knížku Winx?
No, tak mám akorát "Velkou knihu vílích testů" a toť vše... :D Občas si jí znova ráda prolistuju a koukám, co mi to v těch testech vlastně vyšlo. :D Jinak utrácím peníze za jiné knihy z kategorie fantasy, romány a historické romány. A mangu samozřejmě. :D :)
3. Když maluješ Winx/ Goldix/ W.i.t.c.h., používáš Progressa? Pokud ano, kolik jich máš v jednom balení?
Áno, maluji Progresskami, jen je střídám i s Mondeluzkami. :) Prostě si tyhle dvě řady pastelek od Kooh-i-nooru nemohu dostatečně vynachválit. :) :D Jinak mám balení pastelek po čtyřiceti osmi kusech. :)
4. Jak jsi to dělala, když jsi kreslila postup proměny Magic Goldix?
No, řekla bych, že jsem si ty proměny představovala v hlavě, a pak to jednoduše nakreslila. :) I jsem si zkoukla proměny Winx, abych měla trochu inspirace a mohla jsem se do toho pustit. :) Nakreslila jsem jednu čát těla, tu jsem pak nakreslila znovu jen už s oblečením, botami atd... :) Ufff, to byla práááce... :D
5. Chci se zeptat na otázku ne přímo na tebe, ale mohu se zeptat? (Proč by ne.. :D) Hrozně by mě zajímalo, jestli spolu budou Natsu a Lucy ve Fairy Tail chodit? A pokud ano v jakém dílu?
No, tak pokud stojíš o předčasné odhalení, než se v anime dostaneš dál, tak ti to řeknu... :D Ale pro ty, kteří mají třebas Fairy Tail rozkoukaný a nechtějí to vědět, tak PŘESTAŇTE číst! :D :) Takže... mám zatím zhlédnuté všechny epizody, přečtenou veškerou vydanou mangu a tihle dva jsou stále přátelé a myslím, že ani v nejbližší době se nebude schylovat k love story... :) :D Přece jen je to hlavně o magii, fantasy, přátelství atd... :) A těch pomyslných párů je tam vážně dost, které dostávají fanoušky po celém světě do varu... :D <3 Gajeel x Levy <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Keysi Keysi | Web | 22. dubna 2015 v 13:51 | Reagovat

Děkují za odpověď :D na 5. a jsem zvědavá jak to bude dál, a kde se koukáš na mangu? Já žádnou v AJ nenašla, jen v Japonštině -.- a tu si fakt nepřeložím

2 Keiko Keiko | 22. dubna 2015 v 14:08 | Reagovat

[1]: Neříkej mi, že jsi nic nenašla... :D Já si ji teda čtu na mangapanda.com. :) Mají tam i Fairy Tail Zero a Fairy Tail Blue Mistral, ačkoliv BM tam je nějaká zmatená a zpřeházená či co... xD Jinak jsou taky stránky mangafox nebo mangastream... :)

3 Alča H. Alča H. | E-mail | 25. dubna 2015 v 17:23 | Reagovat

[1]:

[2]: Já se koukám na mangu přeloženou do češtiny/slovenštiny :D taky je tam Fairy Tail a Fairy Tail Zero atd :D na stránce http://chocobo-team.eu/ .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama